• Każde spotkanie z Jezusem jest dla nas wezwaniem, byśmy nie tylko uważnie słuchali Słowa Bożego, lecz starali się wypełniać wolę Ojca, który pragnie naszego pełnego rozwoju oraz szczęścia na całą wieczność.

• W poniedziałek (28. IX.) wspomnienie św. Wacława, męczennika. W tym dniu przypada 9 rocznica święceń biskupich Grzegorza Rysia i Damiana Muskusa, dlatego otoczmy ich naszą wdzięczną modlitwą.

• We wtorek (29. IX.) święto Świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Przez ich wstawiennictwo prośmy o potrzebne łaski dla s. Michaliny w dniu jej imienin.

• W środę (30. IX.) wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18.

• W czwartek (1. X.) wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła. Z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18.00, nabożeństwo oraz zmiankę tajemnic różańcowych. Nabożeństwa Różańcowe będą odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki oraz czwartki do włączenia się w prowadzenie tej modlitwy zapraszamy dzieci.

• W piątek (2. X.) świętych Aniołów Stróżów. Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (3. X.) Nabożeństwo różańcowe z udziałem Grupy Modlitewnej.

• Z racji przypadającego dziś Dnia Migrantów i Uchodźców ofiarą do puszek chcemy wesprzeć sieroty z obozu Moria na wyspie Lesbos, które utraciły rodziców oraz swoich opiekunów w drodze do Europy.

• Jest jeszcze kilka egzemplarzy nowego, bardzo ciekawego miesięcznika dla najmłodszych dzieci pt. „Staś”. Może być cenną pomocą w ich religijnym wychowaniu oraz przygotowaniu do I Spowiedzi i Komunii świętej.

• Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę do Ludźmierza w dniu 17 X (sobota). Koszt wyjazdu 30 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.

• Niech Maryja – Matka pięknej miłości otacza naszą Ojczyznę oraz wszystkie rodziny swoją opieką i wyprasza potrzebne łaski na każdy dzień.