• Wraz z Maryją – Królową naszego Narodu prośmy o światło Ducha Świętego dla wszystkich Rodaków, by dokonywane dziś wybory były wyrazem odpowiedzialności za losy naszych rodzin i przyszłość Ojczyzny.

• Na prośbę wielu Parafian pod obrazem MB Nieustającej Pomocy zostały umieszczone relikwie świętych: Jana Pawła II, Siostry Faustyny oraz Brata Alberta. Maryja dając nam Jezusa ukazuje najpewniejszą drogę do świętości.

• W poniedziałek (29. VI.) uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Naszą modlitwą otoczmy ks. Piotra Pałasza, zwłaszcza podczas Mszy świętej o godz. 18, prosząc w dniu jego imienin o potrzebne łaski.

• W środę (1. VII.) Msza święta z nowenną do MBNP o godz. 18. Lipiec jest tradycyjnie miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

• W czwartek (2. VII. ) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.1800, nabożeństwo oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• W piątek (3. VII.) święto św. Tomasza, apostoła. Spowiedź I piątkowa od 630 rano i od godz. 16.30 - 18. Msza św. dla dzieci o godz. 17.

• W sobotę (4. VII.) rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie. Różaniec Grupy Modlitewnej od godz. 17.30, zaś po Mszy świętej Nowenna do Matki Kościoła i adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W przyszłą niedzielę (5. VII.) na prośbę Metropolity Krakowskiego odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień.

• Przypominamy, że w okresie wakacyjnym (lipiec – sierpień) Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 7.00 i 18.00, natomiast niedzielne Msze święte pozostają bez zmian.

• W ciągu tygodnia możliwość Spowiedzi będzie pół godziny przed Mszą św.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma świętego, wartościowych książek oraz prasy katolickiej, która jest dostępna w naszej świątyni.

• Niech rozpoczęty czas urlopów i wakacji umocni naszą przyjaźń z Bogiem oraz pomoże nam być na co dzień świadkami Jego miłości.