• Wraz z Apostołami prosimy Pana Jezusa: «Przymnóż nam wiary». Ona nadaje sens naszemu życiu i przygotowuje nas do szczęścia wiecznego. Witamy w naszej wspólnocie studentów oraz nowych parafian, życząc im szczególnej opieki Maryi – Królowej Rodzin i Matki Kościoła.

• Nabożeństwa Różańcowe są odprawiane codziennie po Mszy świętej godz. 18.00, zaś w niedziele o godz. 17.30. W poniedziałki oraz czwartki do włączenia się w prowadzenie tej modlitwy zapraszamy dzieci.

• W poniedziałek (7. X.) wspomnienie NMP Różańcowej. O godz. 18.00 spotkanie dla Dzieci oraz Rodziców dzieci I Komunijnych: poświęcenie i rozdanie różańców, a następnie spotkanie z Rodzicami w sprawie strojów. Po Mszy świętej wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej. Wdzięczną modlitwą otoczmy s. Mariettę w dniu jej imienin.

• W środę (9. X.) święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

• W czwartek (10. X.) wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy.

• W piątek (11. X.) wspomnienie św. Jana XXIII, papieża.

• W sobotę (12. X.) wspomnienie bł. Jana Beyzyma, apostoła miłosierdzia wśród trędowatych. W tym dniu odbędzie się IV Ogólnopolska Pielgrzymka Margaretek do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Program pielgrzymki umieszczony jest w Internecie i na plakatach.

• W przyszłą niedzielę (13. X.) będziemy obchodzić w całej Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!” Jak co roku będzie możliwość wsparcia Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

• Dziękujemy za wszelką życzliwość i ofiary składane na cele inwestycyjne naszej Parafii. W najbliższym czasie pragniemy odnowić salki, w których spotykają się różne wspólnoty i grupy parafialne.

• Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 11 X (piątek) – Droga krzyżowa i Apel Jasnogórski. Wyjazd autokarem o godz. 14.30, powrót ok. godz. 24. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy w zakrystii. W przyszłą sobotę (19. X.) wycieczka do Chabówki i Rabki dla Służby Liturgicznej, Scholi oraz Chóru – informacje na ten temat w zakrystii.

• Zachęcamy do systematycznej lektury Pisma Świętego oraz korzystania z prasy katolickiej, dostępnej w naszej świątyni.

• Niech trwający Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny będzie dla nas zachętą do tego, byśmy pamiętając o sprawach misyjnych Kościoła, stawali się także wiarygodnymi świadkami Ewangelii w najbliższym środowisku.