• W aklamacji przed Ewangelią słyszymy dziś cenne przesłanie: „Tak Bóg umiłował świat, że dał swojego Syna Jednorodzonego; każdy, kto w Niego wierzy, ma życie wieczne.” Kolejne dni Wielkiego Postu to dla nas szansa pogłębienia i umocnienia skarbu wiary.

• Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.

• W poniedziałek (8. III.) otoczmy wdzięczną modlitwą wszystkie kobiety z okazji ich święta.

• W środę (10. III.) Msza święta z Nowenną do MBNP o godz. 18.

• W piątek (12. III.) Droga krzyżowa dla dzieci o godz. 16.30, zaś dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30.

• W sobotę (13. III.) przypada 8 rocznica wyboru na stolicę Piotrową papieża Franciszka, dlatego pamiętajmy o nim w naszej modlitwie.

• W związku z ograniczeniami związanymi z epidemią prosimy o korzystanie z Sakramentu Spowiedzi w kolejne dni Wielkiego Postu codziennie rano od godz. 6.30 i wieczorem od godz. 17.30. Jezus Miłosierny czeka z darem przebaczenia, miłości i pokoju na każdego z nas.

• Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na tacę oraz przesłane na konto z przeznaczeniem na utrzymanie oraz prace prowadzone w Parafii.

• Od tej niedzieli Zespół Charytatywny rozprowadza Baranki Wielkanocne „Caritas”, zaś w tygodniu będą dostępne przy ołtarzu MBNP.

• Wśród aktualnej prasy katolickiej są jeszcze numery miesięcznika dla dzieci „Staś” oraz najnowszy numer CHiT-u poświęcony postaci św. Józefa.

• Podczas prywatnej Adoracji z racji I niedzieli miesiąca polecajmy Jezusowi Miłosiernemu wszystkie intencje naszych rodzin, by było w nich należne miejsce dla Jezusa i Jego Ewangelii.