• Syn Boży przynosi na ziemię dar miłości i pokoju, które stają się udziałem ludzi dobrej woli. Dziś przypada wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.

• W środę (6. I.) uroczystość Objawienia Pańskiego. Wraz z Mędrcami ze Wschodu chcemy oddać Bogu należny pokłon i wyrazić Mu wdzięczność za Jego wielkie miłosierdzie wobec każdego z nas. Tradycyjnie w tym dniu na godz. 11.30 zapraszamy dzieci przebrane za jednego z Królów. Na rozpoczęcie Mszy świętej udamy się procesyjnie do stajenki. Porządek Mszy świętych w tym dniu jak w każdą niedzielę. Możliwość nabycia i poświęcenie kredy oraz kadzidła na każdej Mszy świętej. Składane ofiary za kadzidło będą przeznaczone na misje.

• W czwartek (7. I.) z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Żywe Róże Różańcowe na Mszę świętą o godz.18 oraz zmiankę tajemnic różańcowych.

• Przypominamy, że w związku z trwającą wciąż epidemią tegoroczna „kolęda” będzie miała nieco inny charakter. Po narodowej kwarantannie pragniemy Was zaprosić do świątyni, która jest naszym Domem modlitwy, aby wspólnie podziękować Bogu za skarb wiary i prosić o Jego błogosławieństwo oraz potrzebne łaski dla wszystkich Parafian.

• Na wyraźną prośbę Rodziny, przy zachowaniu środków bezpieczeństwa sanitarnego, będzie także możliwość poświęcenia mieszkania oraz wspólnej modlitwy, połączonej z wizytą duszpasterską w domu. Specjalne kartki z zaproszeniem na indywidualną „kolędę” są do zabrania przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. Trzeba na nich umieścić swoje dane i wrzucić do przygotowanej w tym celu skrzynki do 6 stycznia. Terminy indywidualnych odwiedzin kolędowych będą uzgadniane telefonicznie, w zależności od ilości zgłoszeń.

• Niech chwila Adoracji Najświętszego Sakramentu i wstawiennictwo Matki Kościoła pomoże nam podążać na co dzień drogami prawdy oraz wzajemnej miłości.